Rolety zewnętrzne

Rolety zewnętrzne Gdańsk, Sopot, Gdynia

Rolety zewnętrzne to rozwiązanie, do którego przekonuje się duża liczba właścicieli domów jednorodzinnych i lokali użytkowych z Gdańska, Sopotu, Gdyni oraz okolic. Dla wielu osób jest ono wyrazem nowoczesności, zwłaszcza jeśli wybierzemy modele pozwalające na automatyczne sterowanie roletą zamiast ręcznej regulacji. U nas mogą wybierać Państwo spośród bogatego asortymentu rolet montowanych na zewnątrz, które wykonane są z wysokojakościowych materiałów. Rolety naszej produkcji z powodzeniem mogą służyć przez kilka lat.

Jako producent rolet zewnętrznych w Gdańsku, świadczymy kompleksową usługę, w skład której wchodzi dokonanie pomiaru u klienta, przygotowanie rolet na wymiar oraz ich fachowy montaż. Dojeżdżamy do klientów z Gdańska, Gdyni, Sopotu oraz okolic, nie pobierając za to dodatkowej opłaty.

Zajmujemy się sprzedażą hurtową oraz detaliczną. Zapraszamy do kontaktu z naszymi pracownikami, którzy chętnie odpowiedzą na wszelkie Państwa pytania oraz udzielą rady w zakresie wyboru rolet montowanych na zewnątrz okna.

rolety-zewnetrzne

Rolety zewnętrzne – dlaczego warto?

Wszystkie osoby zastanawiające się nad zakupem rolet zewnętrznych powinny poznać ich zalety. Podstawowymi jest oczywiście zapewnienie prywatności, ograniczenie ilości światła dopływającego do wnętrza oraz regulacja temperatury wewnątrz pomieszczenia, ale omawiane rolety zapewniają dodatkowo:

  • izolację akustyczną – wspomniane rolety doskonale sprawdzą się w przypadku, gdy mieszkamy na obszarze o natężonym ruchu, np. przy drodze szybkiego ruchu. Szacuje się, że opuszczone rolety będą wówczas stanowiły barierę dla dźwięku, która może obniżyć jego słyszalność nawet o 14 dB;
  • ochronę okna – osłonięta stolarka okienna to zabezpieczenie przed negatywnie wpływającymi warunkami atmosferycznymi, które mogłoby spowodować zmianę jej koloru lub osłabienie szczelności okna;
  • łatwe wietrzenie – niektórzy producenci rolet zewnętrznych oferują modele ze specjalną perforacją, dzięki której z łatwością przewietrzymy pomieszczenie unikając przeciągu.
rolety-zewnetrzne-gdansk-morena
rolety-zewnetrzne-sopot
rolety_zewnetrzne_gdynia
POMIAR, WYCENA I MONTAŻ Gratis

(Gdańsk, Sopot, Gdynia i okolice)