Wertikale - Żaluzje Pionowe

Wertikale – możliwości

Jako producenci rolet wychodząc naprzeciw wymaganiom rynku postanowiliśmy poszerzyć asortyment o produkcję Żaluzji Pionowych, które są najczęściej wybieraną osłoną okienną przez firmy. Vertikal to z angielskiego po prostu Pionowy przez co u nas często występuje pod nazwą żaluzji pionowych. Podobnie jak żaluzje poziome bardzo dobrze sprawdzają się do przesłonięcia pomieszczenia w pożądanym stopniu przed słońcem. Dzięki swojej konstrukcji możemy Wertikalami zasłonić monitor czy np. lustra przed słońcem przy jednoczesnym jego wpuszczaniu pod innym kątem bez konieczności całkowitego odcinania pomieszczeń od naturalnych promieni.

vertikale-gdansk-1.jpg
vertikale-gdansk-1.jpg

Żaluzje pionowe – dla kogo?

Fryzjerzy, salony kosmetyczne, biurowce, banki, gabinety – to tylko nieliczne branże, które skorzystały właśnie z tego rodzaju osłon zarówno w Gdańsku jak i w całym trójmieście. Dużym atutem Wertikali jest możliwość przesłonięcia dużych powierzchni pełniąc funkcje nie tylko przesłony, ale i aranżacji pomieszczeń.

Zapraszając nas do Waszego obiektu otrzymujecie profesjonalne doradztwo, atrakcyjne ceny, szeroki wybór oraz profesjonalny montaż, na każde osłony udzielamy gwarancji, wystawiamy faktue VAT23% a własna produkcja wertikali pozwala nam utrzymać krótkie terminy realizacji oraz dostęp do wszystkich komponentów. Działamy zarówno na terenie Gdańska Sopotu i Gdyni jak i w okolicach Trójmiasta proponując bezpłatną i niezobowiązującą wycenę naszych produktów.

wertikale-gdansk-2
wertikale-sopot
zaluzje-pionowe-gdansk
vertikale-gdansk-2
POMIAR, WYCENA I MONTAŻ Gratis

(Gdańsk, Sopot, Gdynia i okolice)