Moskitiery

Moskitiery – czy warto kupić?

Muszki, komary, pszczoły, chrabąszcze, pająki oraz inne insekty tylko czekają na otwarcie przez nas okna. Moskitiery ramkowe pozwolą nam otwierać okna i cieszyć się świeżym powietrzem chroniąc nasze wnętrza natomiast moskitiery drzwiowe i przesuwne przeznaczone są do zastąpienia drzwi balkonowych. Wszystkie moskitiery posiadają aluminiowe ramki oraz siatkę z włókna szklanego dzięki czemu nie ma potrzeby zdejmowania ich po sezonie letnim.

Montaż moskitier ramkowych jest bezinwazyjny - zahaczana jest za pomocą metalowych uchwytów o uszczelkę okna.

Montaż moskitiery drzwiowej oraz przesuwnej jest inwazyjna poprzez wkręcenie się do ramy okna od strony zewnętrznej. Moskitiera drzwiowa jest na zawiasach i otwiera się jak drzwi, natomiast moskitiera przesuwna posiada szynę górną oraz dolną – elementy przykręcane do stolarki okiennej – natomiast drzwi nasadzane na prowadnice przesuwają się po szerokości wnęki.

Podczas pomiaru przedstawimy możliwości wyżej wymienionych produktów i dobierzemy odpowiedni wariant. Posiadane przez kolory profili umożliwiają dobranie koloru moskitiery do większości stosowanych oklein okiennych. Siatka do moskitier jest w kolorze grafitowym, ponieważ taki kolor zapewnia najlepszą przezierność/widoczność.

moskitiera gdańsk siatka
moskitiera-balkonowa-przesuwna
moskitiera-przesuwna-gdansk
POMIAR, WYCENA I MONTAŻ Gratis

(Gdańsk, Sopot, Gdynia i okolice)