plisy

Plisa to jedyna osłona okienna, która pozwala zasłonić dowolny fragment okna. Jest to idealne rozwiązanie dla mieszkań parterowych. Powyższe rozwiązanie nie posiada standardowej kasety, która może uszkodzić ścianę przy otwieraniu okna czy drzwi balkonowych. Plisy montowane są w świetle szyby przez co praktycznie nie wychodzi poza listwę przyszybową. Plisą steruje się manualnie chwytając za uchwyt umieszczony odpowiednio na profilu dolnym i górnym.

Plisy Gdańsk, Sopot, Gdynia

Jako producent plis, zaopatrujemy klientów z Gdańska, Gdyni, Sopotu oraz okolic w wysokojakościowe plisy okienne, zwane inaczej roletami góra dół. Tym, co wyróżnia naszą ofertę spośród innych jest fakt, że przygotowujemy produkt pod konkretne zamówienie, a w jego cenę wpisany jest także dojazd naszego pracownika do klienta celem wykonania dokładnych pomiarów okna oraz późniejsza druga wizyta, podczas której pracownik dokonuje fachowego montażu plis przyszybowych.

Posiadamy bogatą gamę kolorystyczną plisowanych osłon okiennych. Każda z nich wykonana jest z materiałów najwyższej klasy, zapewniających trwałość mimo wieloletniego użytkowania. Zamiast klasycznych plastikowych profili, nasze produkty wyposażone są w profile aluminiowe, a także dodatkowe sprężynki napinające. Montaż nie wymaga ingerencji w ramę okna, gdyż plisy mocowane są bezpośrednio przy szybie.

Prowadzimy zarówno sprzedaż hurtową, jak i detaliczną. W razie wątpliwości lub problemów z samodzielnym dobraniem modelu najodpowiedniejszego dla Państwa okna, zapraszamy do kontaktu z naszymi pracownikami, którzy z przyjemnością posłużą radą.

Plisy – do jakich rodzajów okien?

Plisa okienna jest osłoną nadającą się do wszystkich rodzajów okien, choć należy zaznaczyć, że w naszej ofercie nie znajdą Państwo produktów przeznaczonych do okien o nietypowych kształtach, np. o kształcie trójkąta lub trapezu. Klienci z Gdańska, Sopotu oraz Gdyni często wybierają plisy przyszybowe również dla okien dachowych.

Plisy okienne – estetyka i funkcjonalność

Plisy okienne to doskonała alternatywa dla firan, zasłon czy rolet. Dobrze dobrane plisy są w stanie nie tylko ograniczyć ilość światła docierającego do pomieszczenia, ale pełnią także niebagatelną rolę w aranżacji wystroju, wprowadzając do wnętrza niepowtarzalny klimat. Wszystkie produkty z naszej oferty posiadają tkaniny wykonane w 100% z poliestru, dzięki czemu bez obaw możemy zamontować je nawet w pomieszczeniach, w których panuje wilgoć. Obsługa plis jest łatwa i wygodna.

Profile do plis dostępne są w kolorach: antracyt, biały, brąz, ciemna oliwka, czarny, dąb bagienny, kość słoniowa, machoniowy brąz, machoń, orzech, sosna, srebrny, szampański, złoty dąb. Zapraszamy do zapoznania się z katalogiem materiałów zamieszczonym poniżej.

roleta-plisowana
plisy-sopot-1
plisy-gdansk
plisy-gdansk-2
plisy_na_witrynach
POMIAR, WYCENA I MONTAŻ Gratis

(Gdańsk, Sopot, Gdynia i okolice)