Rolety dzień - noc

Rolety dzień/noc to aktualnie najpopularniejsza osłona okienna na rynku. Kaseta i prowadnice są takie same jak w zwykłych roletach materiałowych. Materiał w roletach dzień/noc składa się z pasków kolorowych i pasków przeźroczystych (firankowych), występujących po sobie tworząc jedną połać. Korzystając z tego rozwiązania możemy zrezygnować z zakupu firanek. Dzięki zastosowaniu systemu samohamującego możemy dowolnie sterować wpadającym światłem, zatrzymując roletę na dowolnej wysokości.

Rolety dzień-noc – dlaczego warto?

Rolety dzień-noc zostały zaprojektowane z myślą o wygodzie użytkownika. To rozwiązanie, dzięki któremu zapewnienie odpowiedniej ilości światła docierającego do pomieszczenia nie będzie wymagało częstej regulacji rolety, tak jak bywa to w przypadku klasycznych rolet. W ciągu dnia rolety dzień noc zapewnią prywatność, a jednocześnie naturalnie rozświetlą wnętrze. Z kolei wieczorową i nocną porą ograniczą one przepuszczalność świateł ulicznych, dzięki czemu ułatwią zaśnięcie.

Rolety dzień/noc – do jakich pomieszczeń pasują?

Rolety dzień/noc to uniwersalne rozwiązanie, które sprawdzi się we wnętrzach urządzonych w nowoczesny sposób, ale będzie stanowiło także ciekawy element klasycznych aranżacji. Dopasowując odpowiedni kolor rolety, z powodzeniem możemy wkomponować ją w styl skandynawski, industrialny czy też minimalistyczny. Rolety dzień noc to doskonały wybór zwłaszcza dla sypialni i wszystkich pomieszczeń, w których przebywamy zarówno w ciągu dnia, jak i po zmroku.

rolety_dzien_noc_szare
rolety_dzien_noc_gdansk2

Materiały

POMIAR, WYCENA I MONTAŻ Gratis

(Gdańsk, Sopot, Gdynia i okolice)