Rolety materiałowe

Rolety materiałowe w kasecie i prowadnicach są jedną z najczęściej wybieranych osłon okiennych w Gdańsku i okolicach. Główne czynniki wpływające na ten wybór jest szeroka gama kolorystyczna, cena oraz sterowanie koralikami. Darmowy pomiar i montaż rolet w Gdańsku, Sopocie, Gdyni i okolicach.

Proponujemy Państwu następujące rodzaje rolet:

  • rolety przykręcane do listwy przyszybowej
  • rolety przyklejane za pomocą mocnej taśmy dwustronnej
  • powyższe systemy posiadamy w kolorach: biały, brązowy, srebrny, dąb bagienny, mahoń, orzech, sosna, złoty dąb, wiśnia, venge, jasna i ciemna sosna.
  • rolety wolnowiszące
rolety gdańsk - wolnowisząca ciemno szara

Rolety materiałowe – oferta

Jako producent rolet w Gdańsku, często otrzymujemy zapytania od naszych Klientów dotyczące znaczenia poszczególnych określeń stosowanych dla opisu naszych produktów. Otóż każda z montowanych przez nas rolet jest jednocześnie przyszybowa, w kasecie i z prowadnicami, co oznacza, że:

  • montaż rolety pozwala uniknąć ingerowania w strukturę ściany lub w ramę okna, gdyż roleta mocowana jest bezpośrednio przy szybie,
  • możliwe jest estetyczne schowanie materiału w kasecie, które zapobiega jego zabrudzeniu,
  • prowadnice zapewniają ścisłe przyleganie rolety do okna, a zatem – wysoki poziom zaciemnienia wnętrza.

Część z naszych produktów to nowoczesne, podgumowane rolety materiałowe typu Blackout, które zapewniają niemalże 100% zaciemnienie pomieszczenia.

W razie pytań lub potrzeby porady, serdecznie zapraszamy do kontaktu.

Rolety tekstylne – dlaczego warto kupić u nas?

W przeciwieństwie do hurtowni i większości sklepów z roletami, nie oferujemy Państwu jedynie produktów, ale kompleksową usługę. Obejmuje ona doradztwo, pomiar oraz montaż rolet. Jednocześnie jesteśmy producentem rolet w Gdańsku, dzięki czemu możemy zaoferować Państwu konkurencyjne ceny.

Rolety na wymiar – światło pod kontrolą

Dlaczego warto wybrać rolety na wymiar w Gdańsku, Gdyni lub Sopocie i kiedy są one najlepszym wyborem? To przede wszystkim doskonałe rozwiązanie dla osób, którym zależy na precyzyjnej kontroli ilości światła dziennego wpadającego do pomieszczenia. W zależności od rodzaju tkaniny, z której są wykonane, dopasowują się do konkretnych potrzeb użytkownika. Popularne rolety okienne można podzielić na trzy główne typy:

  • transparentne – zapewniające prywatność bez ograniczania dostępu światła do pomieszczeń,
  • przyciemniające – pozwalające na ograniczenie ilości dopływającego do wnętrza światła,
  • zaciemniające (blackout) – zapewniające niemal stuprocentowe zaciemnienie pomieszczenia, idealne np. do sypialni.

W Fabryce Osłon Okiennych z Gdańska istnieje możliwość zamówienia produktów idealnie dopasowanych do potrzeb użytkownika. To dlatego oferujemy najlepsze rolety w Trójmieście i okolicach!

rolety w kasecie i prowadnicach rolety gdańsk - wolnowiszące w przedszkolu

Estetyczne rolety tekstylne

Do atutów rolet tekstylnych na pewno należy również zaliczyć estetykę. Są uniwersalne – sprawdzą się w każdym pomieszczeniu i stylu wykończenia. Nasze rolety są montowane w wielu różnych miejscach w Trójmieście – nie tylko w nieruchomościach mieszkalnych, ale też w biurach, hotelach i przestrzeniach komercyjnych. Prezentują się nowocześnie, ale jednocześnie są mniej „chłodne” niż np. aluminiowe żaluzje. Jako producent proponujemy rolety z tkanin o różnych fakturach, kolorach i wzorach, dzięki czemu z łatwością dopasują się do aranżacji wnętrza. Można postawić na rolety neutralne, pasujące kolorem np. do ścian czy mebli tapicerowanych lub też na wariant kontrastowy, który ożywi pomieszczenie i tchnie nowe życie w jego wystrój. Jeśli szukają Państwo interesujących rolet w Gdańsku, Gdyni lub Sopocie i okolicy zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Praktyczne rolety w kasecie

Proponowane przez Fabrykę Osłon Okiennych z Trójmiasta rolety w kasecie są też bardzo praktyczne i wygodne w użytkowaniu. Ich obsługa jest komfortowa – wystarczy jeden ruch by odsłonić lub zasłonić okno. Przesłona może być zatrzymana w dowolnym momencie szyby dzięki mechanizmom samohamującym, co ułatwia regulowanie dostępu światła. Istnieje również możliwość wyprodukowania rolet wolnowiszących i montaż do sufitu, wtedy przy zastosowaniu blendy rolety schowają się za nią dzięki temu rolety na wymiar stają się jeszcze przyjaźniejsze dla użytkownika!

Podniesione rolety tekstylne chowają się w kasecie, która dodatkowo chroni je przed wszelkimi zabrudzeniami. Prowadnice pozwalają się natomiast upewnić, że roleta na wymiar zawsze przylega do szyby, zapewniając odpowiedni poziom prywatności i zaciemnienia pomieszczenia niezależnie od warunków.

Rolety w Gdańsku, Gdyni, Sopocie – Fabryka Osłon Okiennych

Gdzie znaleźć najlepsze rolety w Gdańsku, Gdyni, Sopocie lub okolicach? Oczywiście w Fabryce Osłon Okiennych! Pomożemy Państwu dobrać właściwy wzór i wariant produktu oraz dokonamy bezpłatnego pomiaru, by następnie wyprodukować idealnie dopasowane rolety na wymiar. Montaż również jest wliczony w cenę produktu – rolety w kasecie mogą być przykręcone do listew przyszybowych lub przyklejone do ramy.

Zapraszamy do kontaktu oraz wizyty w naszym showroomie – w Gdańsku-Wrzeszczu. Proponujemy rolety, które na pewno spełnią Państwa oczekiwania.

roleta-rzymska-sopot
roleta-rzymska
rolety-rzymskie-gdansk
rolety-gdansk
rolety-sopot
rolety-wolnowiszace-gdansk
rolety-wolnowiszace-sopot
rolety_wewnetrzne_braz
rolety_w_kasecie_winchester
rolety_w_kasecie_duze_okno
POMIAR, WYCENA I MONTAŻ Gratis

(Gdańsk, Sopot, Gdynia i okolice)